Kom Poken in Amsterdam
Posted on : 04-05-2009 | By : Jeanet | In : Online Netwerken, Poken
Tags:digitaal netwerken, gadgets, Poken
2

Poken mix 2
Het leuke van nieuwe ontwikkelingen is dat er ook allerlei initiatieven onstaan om die ontwikkelingen te promoten. Zo is er de Poken. Nog vrij nieuw in Nederland en al vele fans van deze gadgets worden gesignaleerd met een Poken. Toch is het gemiddelde Poken bezit gehalte nog niet hoog en is het jammer als de Poken zo weinig gebruikt wordt.
Daar gaat zaterdag 9 mei 2009 verandering in komen tijdens de HAP-POKEN-ING.

De bedoeling is dat exact om 13.00 uur Poken liefhebbers op de Dam hun Poken tevoorschijn halen en gaan Poken met de andere aanwezige Pokens. That’s it!
De verwachting is dat een kleine 50 personen in Amsterdam aanwezig zijn. Ik ook!
Dit initiatief wordt ondersteund door Poken HQ maar wordt georganiseerd door een enthousiast Poken gebruiker. Is je Poken nog niet of weinig gebruikt en wil je er nu echt mee aan het werk, kom gewoon!
Voor aanmelding of meer informatie lees hier: http://www.dontbsquare.nl/hap-poken-ing020/






WAT IS EEN POKEN???!!! Ik blijf het maar niet begrijpen, waar ik ook zoek.
Hoi Anna,
Een Poken is niets meer dan een digitaal visitekaartje, met een geinige vormgeving. In plaats van papier geef je elkaar een stukje digitale informatie en kijk je thuis achter je eigen PC naar de informatie van die persoon, inclusief de netwerksites waar die persoon te vinden is.
Laat me weten of je het gaat proberen!
Groeten, Jeanet