Twitteren met de minister

door Jeanet Bathoorn op november 24, 2011

“Twitter, dat gaat toch alleen over kopjes koffie?
Nee hoor, dat is niks voor mij”.

NOU, wel voor mij. Ik twitter graag en veel en wie twittert komt nog eens ergens. Via de Twitterveiling was ik deze week in de gelegenheid om met een lobbyist de Tweede Kamer te bezoeken. Dat is een unieke kans!

Groeten aan de minister

Tijdens het wachten in de hal spotten we de 1e minister al (Plasterk), op de gang de 2e (Rouvoet) en op de publieke tribune de 3e (Verburg). Zomaar, in het echt. Rondlopen in het hart van ons democratisch bestel!

Nu was er natuurlijk 1 minister die ik graag persoonlijk had gezien, de twitterende minister @MaximeVerhagen. Helaas, hij was te laat terug in de Tweede Kamer om ons de handjes te schudden. Maar dat liet hij wel weten via Twitter.

Twitteren met de minister

En daarom is Twitter zo leuk: het is laagdrempelig, gelijkwaardig en maakt contact heel gemakkelijk.

Leave a Comment

 

Previous post:

Next post:


© 2011. All Rights Reserved. Jeanet Bathoorn